





| Kód produktu: | CAPOA4R25D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 856,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 187,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 60 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,15 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1404 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 187,00 Kč | 3 856,27 Kč | ||
| 5 + | 3 027,00 Kč | 3 662,67 Kč | ||
| 10 + | 2 868,00 Kč | 3 470,28 Kč | ||
| 20 + | 2 741,00 Kč | 3 316,61 Kč |
Oboustranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Oblý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 218,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 288,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 768,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 898,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |