


| Kód produktu: | CHBBL70x90 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 93 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x820 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 323,00 Kč | 1 600,83 Kč | ||
| 10 + | 1 257,00 Kč | 1 520,97 Kč | ||
| 20 + | 1 191,00 Kč | 1 441,11 Kč | ||
| 50 + | 1 138,00 Kč | 1 376,98 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 70x90cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 601,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,00 Kč |
| Cena s DPH | 238,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 655,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |