








| Kód produktu: | ZPES50x70BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 458,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 201 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,1 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 965 mm |
| Šířka: | 575 mm |
| Hloubka: | 640 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 858,00 Kč | 3 458,18 Kč | ||
| 5 + | 2 715,00 Kč | 3 285,15 Kč | ||
| 10 + | 2 572,00 Kč | 3 112,12 Kč | ||
| 20 + | 2 458,00 Kč | 2 974,18 Kč |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát B2 v oboustranném provedení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1, B2 a B1
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 681,00 Kč |
| Cena s DPH | 18 974,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 956,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 626,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 261,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 898,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 956,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 114,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |