







| Kód produktu: | UWTCNI6078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 123,532 € |
| Cena bez DPH: | 102,093 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,55 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 600x780 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 590x775 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 102,093 € | 123,532 € | ||
| 5 + | 97,005 € | 117,375 € | ||
| 10 + | 91,875 € | 111,169 € | ||
| 25 + | 87,813 € | 106,254 € |
Interiérový Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Videoukázka produktu pro exteriér:
| Cena bez DPH: | 149,282 € |
| Cena s DPH | 180,631 € |
| Cena bez DPH: | 12,023 € |
| Cena s DPH | 14,548 € |
| Cena bez DPH: | 71,892 € |
| Cena s DPH | 86,989 € |
| Cena bez DPH: | 32,745 € |
| Cena s DPH | 39,622 € |
| Cena bez DPH: | 116,496 € |
| Cena s DPH | 140,960 € |
| Cena bez DPH: | 57,530 € |
| Cena s DPH | 69,611 € |
| Cena bez DPH: | 225,154 € |
| Cena s DPH | 272,436 € |
| Cena bez DPH: | 71,276 € |
| Cena s DPH | 86,244 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 29,216 € |
| Cena s DPH | 35,352 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 136,028 € |
| Cena s DPH | 164,594 € |