







| Kód produktu: | UWTCNI6078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,55 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 600x780 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 590x775 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 488,00 Kč | 3 010,48 Kč | ||
| 5 + | 2 364,00 Kč | 2 860,44 Kč | ||
| 10 + | 2 239,00 Kč | 2 709,19 Kč | ||
| 25 + | 2 140,00 Kč | 2 589,40 Kč |
Interiérový Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Videoukázka produktu pro exteriér:
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 343,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 625,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 254,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |