


| Kód produktu: | UWDFS0D030 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 135,659 € |
| Cena bez DPH: | 112,115 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,72 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x1370 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 112,115 € | 135,659 € | ||
| 5 + | 106,530 € | 128,901 € | ||
| 10 + | 100,903 € | 122,093 € | ||
| 25 + | 96,427 € | 116,677 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou bílou tabulí 440x1370 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z jedlového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 182,012 € |
| Cena s DPH | 220,235 € |
| Cena bez DPH: | 76,715 € |
| Cena s DPH | 92,825 € |
| Cena bez DPH: | 14,456 € |
| Cena s DPH | 17,492 € |
| Cena bez DPH: | 46,407 € |
| Cena s DPH | 56,152 € |
| Cena bez DPH: | 400,616 € |
| Cena s DPH | 484,745 € |
| Cena bez DPH: | 82,382 € |
| Cena s DPH | 99,682 € |
| Cena bez DPH: | 15,811 € |
| Cena s DPH | 19,131 € |
| Cena bez DPH: | 75,647 € |
| Cena s DPH | 91,533 € |
| Cena bez DPH: | 91,992 € |
| Cena s DPH | 111,310 € |
| Cena bez DPH: | 6,694 € |
| Cena s DPH | 8,100 € |
| Cena bez DPH: | 84,723 € |
| Cena s DPH | 102,515 € |
| Cena bez DPH: | 67,844 € |
| Cena s DPH | 82,091 € |