


| Kód produktu: | UWDFS0D030 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,72 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x1370 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 730,00 Kč | 3 303,30 Kč | ||
| 5 + | 2 594,00 Kč | 3 138,74 Kč | ||
| 10 + | 2 457,00 Kč | 2 972,97 Kč | ||
| 25 + | 2 348,00 Kč | 2 841,08 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou bílou tabulí 440x1370 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z jedlového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 500,00 Kč |
| Cena s DPH | 605,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 965,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |