











| Kód produktu: | UWODD04668 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 412,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 994,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,24 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 460x680 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Hloubka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 994,00 Kč | 2 412,74 Kč | ||
| 5 + | 1 894,00 Kč | 2 291,74 Kč | ||
| 10 + | 1 795,00 Kč | 2 171,95 Kč | ||
| 25 + | 1 715,00 Kč | 2 075,15 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 460x680 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 3 638,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 401,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 873,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 056,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |