











| Kód produktu: | UWODD04668 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,371 € |
| Cena bez DPH: | 82,125 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,24 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 460x680 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Hloubka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,125 € | 99,371 € | ||
| 5 + | 78,007 € | 94,388 € | ||
| 10 + | 73,929 € | 89,454 € | ||
| 25 + | 70,634 € | 85,467 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 460x680 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 102,471 € |
| Cena s DPH | 123,990 € |
| Cena bez DPH: | 252,389 € |
| Cena s DPH | 305,390 € |
| Cena bez DPH: | 77,842 € |
| Cena s DPH | 94,189 € |
| Cena bez DPH: | 41,186 € |
| Cena s DPH | 49,835 € |
| Cena bez DPH: | 57,743 € |
| Cena s DPH | 69,869 € |
| Cena bez DPH: | 68,040 € |
| Cena s DPH | 82,328 € |
| Cena bez DPH: | 34,020 € |
| Cena s DPH | 41,164 € |
| Cena bez DPH: | 35,956 € |
| Cena s DPH | 43,506 € |
| Cena bez DPH: | 16,598 € |
| Cena s DPH | 20,084 € |
| Cena bez DPH: | 95,470 € |
| Cena s DPH | 115,518 € |
| Cena bez DPH: | 103,871 € |
| Cena s DPH | 125,685 € |
| Cena bez DPH: | 102,471 € |
| Cena s DPH | 123,990 € |