













| Kód produktu: | UCBSW200A4-SETx4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 4,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 531,00 Kč | 3 062,51 Kč | ||
| 10 + | 2 405,00 Kč | 2 910,05 Kč | ||
| 25 + | 2 278,00 Kč | 2 756,38 Kč | ||
| 50 + | 2 177,00 Kč | 2 634,17 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A4 vedle sebe - 4 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 665,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 894,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 081,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 477,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 680,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 032,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |