







| Kód produktu: | EX-1ECA |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 4-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 2x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 215x120x32 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
Pultový plastový stojánek na letáky 2xA4 nad sebou stojací - ca 500 prospektů
Možno odejmout vnitřní přepážku a vytvořit tak jednoduchý stojánek.
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 2x 250 listů (135g) formátu A4
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 215 x 120 (73) x 32 mm
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 372,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 531,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,00 Kč |
| Cena s DPH | 361,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 595,00 Kč |
| Cena s DPH | 719,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 318,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |