







| Kód produktu: | EX-1ECA |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 4-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 2x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 215x120x32 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
Pultový plastový stojánek na letáky 2xA4 nad sebou stojací - ca 500 prospektů
Možno odejmout vnitřní přepážku a vytvořit tak jednoduchý stojánek.
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 2x 250 listů (135g) formátu A4
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 215 x 120 (73) x 32 mm
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 132,143 € |
| Cena s DPH | 159,893 € |
| Cena bez DPH: | 245,402 € |
| Cena s DPH | 296,937 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 14,491 € |
| Cena s DPH | 17,534 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 17,734 € |
| Cena s DPH | 21,458 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |