













| Kód produktu: | UCBSW200A4-SETx4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 126,107 € |
| Cena bez DPH: | 104,221 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 4,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 104,221 € | 126,107 € | ||
| 10 + | 99,032 € | 119,829 € | ||
| 25 + | 93,803 € | 113,501 € | ||
| 50 + | 89,644 € | 108,469 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A4 vedle sebe - 4 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 33,683 € |
| Cena s DPH | 40,757 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 246,160 € |
| Cena s DPH | 297,854 € |
| Cena bez DPH: | 148,528 € |
| Cena s DPH | 179,719 € |
| Cena bez DPH: | 135,310 € |
| Cena s DPH | 163,725 € |
| Cena bez DPH: | 35,825 € |
| Cena s DPH | 43,348 € |
| Cena bez DPH: | 9,883 € |
| Cena s DPH | 11,958 € |
| Cena bez DPH: | 18,530 € |
| Cena s DPH | 22,421 € |
| Cena bez DPH: | 69,179 € |
| Cena s DPH | 83,706 € |
| Cena bez DPH: | 3,500 € |
| Cena s DPH | 4,235 € |
| Cena bez DPH: | 26,107 € |
| Cena s DPH | 31,589 € |