





| Kód produktu: | SCZ1xA4C9005 |
| Cena s DPH: | 89,137 € |
| Cena bez DPH: | 73,667 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 88 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 220x307 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 477 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 73,667 € | 89,137 € | ||
| 5 + | 70,016 € | 84,720 € | ||
| 10 + | 66,325 € | 80,253 € | ||
| 20 + | 63,372 € | 76,680 € |
Venkovní vitrína na Menu pro prospekty 1xA4 - Černá
Elegantní hliníková menu vitrínka. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná i k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.Vrchní část vitríny opatřena prostorem pro logo či slogan. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 159,311 € |
| Cena s DPH | 192,766 € |
| Cena bez DPH: | 113,823 € |
| Cena s DPH | 137,726 € |
| Cena bez DPH: | 110,705 € |
| Cena s DPH | 133,954 € |
| Cena bez DPH: | 368,294 € |
| Cena s DPH | 445,635 € |
| Cena bez DPH: | 39,171 € |
| Cena s DPH | 47,397 € |
| Cena bez DPH: | 804,676 € |
| Cena s DPH | 973,658 € |
| Cena bez DPH: | 363,454 € |
| Cena s DPH | 439,779 € |
| Cena bez DPH: | 144,955 € |
| Cena s DPH | 175,395 € |
| Cena bez DPH: | 333,716 € |
| Cena s DPH | 403,797 € |
| Cena bez DPH: | 194,340 € |
| Cena s DPH | 235,151 € |
| Cena bez DPH: | 273,134 € |
| Cena s DPH | 330,492 € |
| Cena bez DPH: | 882,240 € |
| Cena s DPH | 1 067,510 € |