










| Kód produktu: | WINDPROBA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník/Kov/Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1165 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 986,00 Kč | 6 033,06 Kč | ||
| 5 + | 4 736,00 Kč | 5 730,56 Kč | ||
| 10 + | 4 487,00 Kč | 5 429,27 Kč | ||
| 20 + | 4 288,00 Kč | 5 188,48 Kč |
Venkovní stojan Windtalker WindPro s černými rámy pro plakáty formátu A1 (594x841 mm)
Oboustranný venkovní zákaznický poutač. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům se silou větru do stupně 5 - až 35 km/hod.
Zaklapávací plakátový rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm..
Plastová základna na kolečkách. Základnu lze pro zatížení naplnit vodou nebo pískem. Kapacita plnitelné základny: 19 litrů.
Při nízkých teplotách doporučujeme použít pro plnění nemrznoucí kapalinu aby rozpínavý led neprotrhl nádobu.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 790,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 346,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 371,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 758,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 674,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 655,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |