








| Kód produktu: | SCSLG15xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 070,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 496,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 18,71 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1100x922 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 948 mm |
| Šířka: | 1126 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7 496,00 Kč | 9 070,16 Kč | ||
| 5 + | 7 121,00 Kč | 8 616,41 Kč | ||
| 10 + | 6 746,00 Kč | 8 162,66 Kč | ||
| 20 + | 6 446,00 Kč | 7 799,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 461,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 164,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 408,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 952,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |