






| Kód produktu: | USBNU209A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 267,461 € |
| Cena bez DPH: | 221,042 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,1 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 719x979 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 790 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
Venkovní vitrína k umístění do zákrytu, s magnetickou stěnou na připichování dokumentů pro 9xA4.
Tenká a elegantní uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 27 mm hluboká s profilem šíře 30 mm se skrytým zámkem z boku.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vhodná k umístění na veřejná místa i do venkovních prostor pod stříšku.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 31,419 € |
| Cena s DPH | 38,016 € |
| Cena bez DPH: | 15,318 € |
| Cena s DPH | 18,535 € |
| Cena bez DPH: | 200,206 € |
| Cena s DPH | 242,249 € |
| Cena bez DPH: | 50,813 € |
| Cena s DPH | 61,484 € |
| Cena bez DPH: | 96,603 € |
| Cena s DPH | 116,889 € |
| Cena bez DPH: | 6,712 € |
| Cena s DPH | 8,121 € |
| Cena bez DPH: | 26,601 € |
| Cena s DPH | 32,187 € |
| Cena bez DPH: | 31,419 € |
| Cena s DPH | 38,016 € |
| Cena bez DPH: | 114,680 € |
| Cena s DPH | 138,763 € |
| Cena bez DPH: | 182,499 € |
| Cena s DPH | 220,824 € |
| Cena bez DPH: | 6,671 € |
| Cena s DPH | 8,072 € |
| Cena bez DPH: | 20,589 € |
| Cena s DPH | 24,912 € |