






| Kód produktu: | USBNU209A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 495,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 368,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,1 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 719x979 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 790 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
Venkovní vitrína k umístění do zákrytu, s magnetickou stěnou na připichování dokumentů pro 9xA4.
Tenká a elegantní uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 27 mm hluboká s profilem šíře 30 mm se skrytým zámkem z boku.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vhodná k umístění na veřejná místa i do venkovních prostor pod stříšku.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,00 Kč |
| Cena s DPH | 492,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 463,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |