









| Kód produktu: | USWMYNP0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,232 € |
| Cena bez DPH: | 8,456 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 43 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,245 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 158 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,456 € | 10,232 € | ||
| 30 + | 8,046 € | 9,736 € | ||
| 60 + | 7,800 € | 9,438 € | ||
| 100 + | 7,553 € | 9,140 € |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu A5 na šířku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 5,706 € |
| Cena s DPH | 6,904 € |
| Cena bez DPH: | 10,509 € |
| Cena s DPH | 12,716 € |
| Cena bez DPH: | 14,901 € |
| Cena s DPH | 18,031 € |
| Cena bez DPH: | 6,076 € |
| Cena s DPH | 7,351 € |
| Cena bez DPH: | 20,690 € |
| Cena s DPH | 25,034 € |
| Cena bez DPH: | 23,317 € |
| Cena s DPH | 28,213 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 7,841 € |
| Cena s DPH | 9,487 € |
| Cena bez DPH: | 18,473 € |
| Cena s DPH | 22,352 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 64,943 € |
| Cena s DPH | 78,580 € |
| Cena bez DPH: | 6,199 € |
| Cena s DPH | 7,500 € |