



| Kód produktu: | LA5PXV-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 93,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 505 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,163 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 203 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 77,00 Kč | 93,17 Kč | ||
| 40 + | 75,00 Kč | 90,75 Kč | ||
| 120 + | 72,00 Kč | 87,12 Kč | ||
| 240 + | 68,00 Kč | 82,28 Kč |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru L na výšku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 97,00 Kč |
| Cena s DPH | 117,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,00 Kč |
| Cena s DPH | 249,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 544,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 343,00 Kč |
| Cena s DPH | 415,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,00 Kč |
| Cena s DPH | 96,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |