








| Kód produktu: | USWMDNPA43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 231,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 37 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,164 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 191,00 Kč | 231,11 Kč | ||
| 30 + | 181,00 Kč | 219,01 Kč | ||
| 60 + | 176,00 Kč | 212,96 Kč | ||
| 100 + | 170,00 Kč | 205,70 Kč |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu DL na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,00 Kč |
| Cena s DPH | 70,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,00 Kč |
| Cena s DPH | 77,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 255,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 235,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,00 Kč |
| Cena s DPH | 75,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |