








| Kód produktu: | USWMDNPA43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,517 € |
| Cena bez DPH: | 7,865 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 37 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,164 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,865 € | 9,517 € | ||
| 30 + | 7,453 € | 9,018 € | ||
| 60 + | 7,247 € | 8,769 € | ||
| 100 + | 7,000 € | 8,470 € |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu DL na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 20,754 € |
| Cena s DPH | 25,112 € |
| Cena bez DPH: | 8,936 € |
| Cena s DPH | 10,812 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |
| Cena bez DPH: | 16,883 € |
| Cena s DPH | 20,428 € |
| Cena bez DPH: | 2,388 € |
| Cena s DPH | 2,890 € |
| Cena bez DPH: | 6,218 € |
| Cena s DPH | 7,524 € |
| Cena bez DPH: | 9,265 € |
| Cena s DPH | 11,211 € |
| Cena bez DPH: | 9,265 € |
| Cena s DPH | 11,211 € |
| Cena bez DPH: | 7,206 € |
| Cena s DPH | 8,719 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 3,500 € |
| Cena s DPH | 4,235 € |
| Cena bez DPH: | 3,377 € |
| Cena s DPH | 4,086 € |