






| Kód produktu: | ZPCHBLX59x116 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 174,574 € |
| Cena bez DPH: | 144,276 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 275 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 460x1020 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1070 mm |
| Šířka: | 590 mm |
| Hloubka: | 1032 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 144,276 € | 174,574 € | ||
| 10 + | 137,054 € | 165,835 € | ||
| 20 + | 129,873 € | 157,146 € | ||
| 50 + | 124,087 € | 150,145 € |
Starožitné dřevěné reklamní áčko s vysouvací tabulí
Starožitné dřevěné reklamní áčko má profily vyrobené z tvrdého, vysoce kvalitního dřeva, které reklamnímu áčku dodává noblesní a starobylý vzhled. Reklamní dřevěné áčko disponuje shora vyjímatelným oboustranným panelem, který v případě potřeby otočíte a můžete psát na nový povrch, aniž byste původní museli mazat. Černá popisovatelná deska je vhodná pro všechny typy křídových popisovačů.
| Cena bez DPH: | 67,788 € |
| Cena s DPH | 82,024 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 135,412 € |
| Cena s DPH | 163,849 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 90,111 € |
| Cena s DPH | 109,034 € |
| Cena bez DPH: | 102,093 € |
| Cena s DPH | 123,532 € |
| Cena bez DPH: | 34,715 € |
| Cena s DPH | 42,005 € |
| Cena bez DPH: | 136,028 € |
| Cena s DPH | 164,594 € |
| Cena bez DPH: | 63,069 € |
| Cena s DPH | 76,314 € |
| Cena bez DPH: | 81,822 € |
| Cena s DPH | 99,005 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| Cena s DPH | 49,651 € |