










| Kód produktu: | UWFBM02050 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 1270 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 346,00 Kč | 2 838,66 Kč | ||
| 5 + | 2 229,00 Kč | 2 697,09 Kč | ||
| 10 + | 2 111,00 Kč | 2 554,31 Kč | ||
| 25 + | 2 018,00 Kč | 2 441,78 Kč |
Skládací dřevěný truhlík 1270x500x200 mm - Tmavě hnědý
Dřevěný box je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 239,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 957,85 Kč |
| Cena s DPH | 5 999,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |