












| Kód produktu: | SCT8xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 397,184 € |
| Cena bez DPH: | 328,251 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 17,34 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 898x633 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 1025 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 328,251 € | 397,184 € | ||
| 5 + | 311,855 € | 377,345 € | ||
| 10 + | 295,418 € | 357,456 € | ||
| 20 + | 282,309 € | 341,594 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 8xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,855 € |
| Cena s DPH | 380,975 € |
| Cena bez DPH: | 322,046 € |
| Cena s DPH | 389,676 € |
| Cena bez DPH: | 5,424 € |
| Cena s DPH | 6,563 € |
| Cena bez DPH: | 7,643 € |
| Cena s DPH | 9,248 € |
| Cena bez DPH: | 53,873 € |
| Cena s DPH | 65,186 € |
| Cena bez DPH: | 206,863 € |
| Cena s DPH | 250,304 € |
| Cena bez DPH: | 125,087 € |
| Cena s DPH | 151,356 € |
| Cena bez DPH: | 312,924 € |
| Cena s DPH | 378,638 € |
| Cena bez DPH: | 164,249 € |
| Cena s DPH | 198,741 € |
| Cena bez DPH: | 554,633 € |
| Cena s DPH | 671,106 € |
| Cena bez DPH: | 7,109 € |
| Cena s DPH | 8,602 € |
| Cena bez DPH: | 8,506 € |
| Cena s DPH | 10,293 € |
| Cena bez DPH: | 54,366 € |
| Cena s DPH | 65,783 € |
| Cena bez DPH: | 6,575 € |
| Cena s DPH | 7,956 € |