











| Kód produktu: | SCT18xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 24 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 31,32 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1338x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1465 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 18x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 13 380,00 Kč | 16 189,80 Kč | ||
| 5 + | 12 711,00 Kč | 15 380,31 Kč | ||
| 10 + | 12 042,00 Kč | 14 570,82 Kč | ||
| 20 + | 11 506,00 Kč | 13 922,26 Kč |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 18xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 9 107,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 019,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 162,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 246,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 765,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 235,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 904,67 Kč |