








| Kód produktu: | 496801 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 15,640 € |
| Cena bez DPH: | 12,926 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,090 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 323 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na textilní povrch |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Přilnavý na textilní povrch |
| Cena bez DPH: | 204,596 € |
| Cena s DPH | 247,561 € |
| Cena bez DPH: | 224,456 € |
| Cena s DPH | 271,592 € |
| Cena bez DPH: | 12,023 € |
| Cena s DPH | 14,548 € |
| Cena bez DPH: | 189,003 € |
| Cena s DPH | 228,693 € |
| Cena bez DPH: | 549,036 € |
| Cena s DPH | 664,333 € |
| Cena bez DPH: | 75,297 € |
| Cena s DPH | 91,110 € |
| Cena bez DPH: | 34,715 € |
| Cena s DPH | 42,005 € |
| Cena bez DPH: | 383,709 € |
| Cena s DPH | 464,288 € |
| Cena bez DPH: | 157,530 € |
| Cena s DPH | 190,611 € |
| Cena bez DPH: | 15,347 € |
| Cena s DPH | 18,570 € |
| Cena bez DPH: | 120,025 € |
| Cena s DPH | 145,230 € |
| Cena bez DPH: | 40,788 € |
| Cena s DPH | 49,353 € |