








| Kód produktu: | 496801 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,090 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 323 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na textilní povrch |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Přilnavý na textilní povrch |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,00 Kč |
| Cena s DPH | 609,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 904,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |