















| Kód produktu: | UWCHPN0105 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,887 € |
| Cena bez DPH: | 3,213 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 232 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,088 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,213 € | 3,887 € | ||
| 10 + | 3,089 € | 3,738 € | ||
| 30 + | 2,965 € | 3,588 € | ||
| 50 + | 2,801 € | 3,389 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 105 mm (A6) - Přírodní
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,442 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 4,695 € |
| Cena s DPH | 5,681 € |
| Cena bez DPH: | 2,718 € |
| Cena s DPH | 3,289 € |
| Cena bez DPH: | 1,730 € |
| Cena s DPH | 2,093 € |
| Cena bez DPH: | 1,318 € |
| Cena s DPH | 1,595 € |
| Cena bez DPH: | 13,180 € |
| Cena s DPH | 15,947 € |
| Cena bez DPH: | 3,707 € |
| Cena s DPH | 4,485 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 244,234 € |
| Cena s DPH | 295,523 € |
| Cena bez DPH: | 8,072 € |
| Cena s DPH | 9,768 € |
| Cena bez DPH: | 11,326 € |
| Cena s DPH | 13,705 € |
| Cena bez DPH: | 2,348 € |
| Cena s DPH | 2,841 € |
| Cena bez DPH: | 7,867 € |
| Cena s DPH | 9,519 € |
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 41,186 € |
| Cena s DPH | 49,835 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |