










| Kód produktu: | UWMRWN15A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 176,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 799,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,35 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 966 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | 1x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 799,00 Kč | 2 176,79 Kč | ||
| 10 + | 1 745,00 Kč | 2 111,45 Kč | ||
| 25 + | 1 673,00 Kč | 2 024,33 Kč | ||
| 50 + | 1 583,00 Kč | 1 915,43 Kč |
Nástěnný zásobník na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 1x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Nástěnný držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Zadní strana a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 5, nebo 10, 15, či 20 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,00 Kč |
| Cena s DPH | 361,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |