





| Kód produktu: | 1800475050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
Čtvercový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 90 s úchyty pro snadné odnětí - Šedý
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 48,076 € |
| Cena s DPH | 58,172 € |
| Cena bez DPH: | 27,619 € |
| Cena s DPH | 33,419 € |
| Cena bez DPH: | 19,881 € |
| Cena s DPH | 24,056 € |
| Cena bez DPH: | 20,128 € |
| Cena s DPH | 24,354 € |
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| Cena s DPH | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 23,050 € |
| Cena s DPH | 27,891 € |
| Cena bez DPH: | 9,261 € |
| Cena s DPH | 11,206 € |
| Cena bez DPH: | 296,357 € |
| Cena s DPH | 358,592 € |
| Cena bez DPH: | 19,881 € |
| Cena s DPH | 24,056 € |
| Cena bez DPH: | 12,636 € |
| Cena s DPH | 15,290 € |
| Cena bez DPH: | 12,595 € |
| Cena s DPH | 15,240 € |