







| Kód produktu: | 170404 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 10,472 € |
| Cena bez DPH: | 8,655 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,099 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Průměr: | 100 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Podlahové označení tvar "Bod" pro identifikaci pochozích prostor, skladovacích prostor, chodníků atd.
| Cena bez DPH: | 24,569 € |
| Cena s DPH | 29,729 € |
| Cena bez DPH: | 27,687 € |
| Cena s DPH | 33,501 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 9,147 € |
| Cena s DPH | 11,068 € |
| Cena bez DPH: | 8,655 € |
| Cena s DPH | 10,472 € |
| Cena bez DPH: | 13,782 € |
| Cena s DPH | 16,676 € |
| Cena bez DPH: | 28,753 € |
| Cena s DPH | 34,791 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 45,283 € |
| Cena s DPH | 54,792 € |
| Cena bez DPH: | 60,829 € |
| Cena s DPH | 73,603 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 59,434 € |
| Cena s DPH | 71,915 € |
| Cena bez DPH: | 38,720 € |
| Cena s DPH | 46,852 € |
| Cena bez DPH: | 24,569 € |
| Cena s DPH | 29,729 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| Cena s DPH | 1,191 € |