






| Kód produktu: | 170104 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 816,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,153 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Podlahové označení tvar "Kříž" pro identifikaci pochozích prostor, skladovacích prostor, chodníků atd.
| Cena bez DPH: | 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 724,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 816,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 255,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,00 Kč |
| Cena s DPH | 406,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 701,00 Kč |
| Cena s DPH | 848,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 184,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 432,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 724,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,00 Kč |
| Cena s DPH | 664,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 705,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 273,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,00 Kč |
| Cena s DPH | 664,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 677,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 326,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,00 Kč |
| Cena s DPH | 664,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |