






| Kód produktu: | 170104 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 33,515 € |
| Cena bez DPH: | 27,698 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,153 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Podlahové označení tvar "Kříž" pro identifikaci pochozích prostor, skladovacích prostor, chodníků atd.
| Cena bez DPH: | 24,579 € |
| Cena s DPH | 29,741 € |
| Cena bez DPH: | 27,698 € |
| Cena s DPH | 33,515 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 9,151 € |
| Cena s DPH | 11,072 € |
| Cena bez DPH: | 8,658 € |
| Cena s DPH | 10,476 € |
| Cena bez DPH: | 13,787 € |
| Cena s DPH | 16,683 € |
| Cena bez DPH: | 28,765 € |
| Cena s DPH | 34,805 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 58,597 € |
| Cena s DPH | 70,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,499 € |
| Cena s DPH | 39,324 € |
| Cena bez DPH: | 60,854 € |
| Cena s DPH | 73,633 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 19,984 € |
| Cena s DPH | 24,180 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 8,658 € |
| Cena s DPH | 10,476 € |
| Cena bez DPH: | 13,787 € |
| Cena s DPH | 16,683 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 24,579 € |
| Cena s DPH | 29,741 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |