


| Kód produktu: | UPCUPD00A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,086 € |
| Cena bez DPH: | 1,724 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 189 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,058 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Formát: | A5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,724 € | 2,086 € | ||
| 10 + | 1,683 € | 2,037 € | ||
| 30 + | 1,601 € | 1,937 € | ||
| 50 + | 1,519 € | 1,838 € |
PET kapsa tvar U do dřevěných držáků pro formát A5. Příslušenství k Dřevěnému menu stojánku. Vyberte variantu slabé PET kapsy, či pevnější akrylové kapsy, nebo formu černé křídovými fixami i křídami popisovatelné tabulky ve třech formátech A4, A5 a A6. Vkusně tak doplníte váš interiér a nalákáte zákazníky na vaše speciality.
| Cena bez DPH: | 17,323 € |
| Cena s DPH | 20,961 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 2,709 € |
| Cena s DPH | 3,278 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 13,136 € |
| Cena s DPH | 15,895 € |
| Cena bez DPH: | 19,089 € |
| Cena s DPH | 23,097 € |
| Cena bez DPH: | 14,614 € |
| Cena s DPH | 17,683 € |
| Cena bez DPH: | 6,281 € |
| Cena s DPH | 7,600 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 14,614 € |
| Cena s DPH | 17,683 € |