| Kód produktu: | 1809798010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 326,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 096,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | 2 kusy |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 747 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Objem: | 40 l |
| 1 Balení: | 2 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 1 682,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 035,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,00 Kč |
| Cena s DPH | 340,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 777,00 Kč |
| Cena s DPH | 940,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 245,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 245,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 307,00 Kč |
| Cena s DPH | 371,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,00 Kč |
| Cena s DPH | 202,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 489,00 Kč |
| Cena s DPH | 591,69 Kč |