| Kód produktu: | 1809798010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 54,574 € |
| Cena bez DPH: | 45,103 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | 2 kusy |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 747 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Objem: | 40 l |
| 1 Balení: | 2 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 69,218 € |
| Cena s DPH | 83,754 € |
| Cena bez DPH: | 9,177 € |
| Cena s DPH | 11,104 € |
| Cena bez DPH: | 30,247 € |
| Cena s DPH | 36,599 € |
| Cena bez DPH: | 19,877 € |
| Cena s DPH | 24,051 € |
| Cena bez DPH: | 8,354 € |
| Cena s DPH | 10,108 € |
| Cena bez DPH: | 12,634 € |
| Cena s DPH | 15,287 € |
| Cena bez DPH: | 18,395 € |
| Cena s DPH | 22,258 € |
| Cena bez DPH: | 30,247 € |
| Cena s DPH | 36,599 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 28,889 € |
| Cena s DPH | 34,956 € |
| Cena bez DPH: | 23,045 € |
| Cena s DPH | 27,885 € |
| Cena bez DPH: | 12,593 € |
| Cena s DPH | 15,237 € |
| Cena bez DPH: | 18,395 € |
| Cena s DPH | 22,258 € |