



| Kód produktu: | 1800519050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 29,228 € |
| Cena bez DPH: | 24,155 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,9 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 520 mm |
| Průměr: | 425 mm |
| Objem: | 40 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 6,884 € |
| Cena s DPH | 8,329 € |
| Cena bez DPH: | 32,564 € |
| Cena s DPH | 39,402 € |
| Cena bez DPH: | 12,613 € |
| Cena s DPH | 15,262 € |
| Cena bez DPH: | 12,613 € |
| Cena s DPH | 15,262 € |
| Cena bez DPH: | 32,564 € |
| Cena s DPH | 39,402 € |
| Cena bez DPH: | 69,332 € |
| Cena s DPH | 83,892 € |
| Cena bez DPH: | 12,613 € |
| Cena s DPH | 15,262 € |
| Cena bez DPH: | 12,613 € |
| Cena s DPH | 15,262 € |
| Cena bez DPH: | 45,177 € |
| Cena s DPH | 54,664 € |
| Cena bez DPH: | 45,177 € |
| Cena s DPH | 54,664 € |
| Cena bez DPH: | 12,613 € |
| Cena s DPH | 15,262 € |
| Cena bez DPH: | 6,884 € |
| Cena s DPH | 8,329 € |
| Cena bez DPH: | 24,155 € |
| Cena s DPH | 29,228 € |