







| Kód produktu: | SCPOSTC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 453,103 € |
| Cena bez DPH: | 374,465 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 19 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 13 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 2500 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 73 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 374,465 € | 453,103 € | ||
| 5 + | 355,715 € | 430,416 € | ||
| 10 + | 337,007 € | 407,778 € | ||
| 20 + | 322,039 € | 389,668 € |
Nohy pro vitríny SCT a SCL, pro zabetonování do země - Antracit
Montážní nohy pro SCT a SCL uzamykatelné vitríny. Průměr těchto nohou je 75mm a jsou vyrobeny z eloxovaných válcových hliníkových profilů s montážní drážkou po obou stranách. Dostupné v provedení pro zabetonování do země nebo na samostatné ocelové patky. Každý set obsahuje gumové vložky pro upevnění a bezpečné zajištění vitríny.
| Cena bez DPH: | 273,438 € |
| Cena s DPH | 330,859 € |
| Cena bez DPH: | 309,745 € |
| Cena s DPH | 374,792 € |
| Cena bez DPH: | 325,493 € |
| Cena s DPH | 393,847 € |
| Cena bez DPH: | 341,118 € |
| Cena s DPH | 412,753 € |
| Cena bez DPH: | 452,508 € |
| Cena s DPH | 547,535 € |
| Cena bez DPH: | 483,758 € |
| Cena s DPH | 585,347 € |
| Cena bez DPH: | 550,164 € |
| Cena s DPH | 665,699 € |
| Cena bez DPH: | 576,933 € |
| Cena s DPH | 698,088 € |
| Cena bez DPH: | 644,778 € |
| Cena s DPH | 780,181 € |
| Cena bez DPH: | 715,337 € |
| Cena s DPH | 865,558 € |
| Cena bez DPH: | 379,317 € |
| Cena s DPH | 458,974 € |
| Cena bez DPH: | 322,245 € |
| Cena s DPH | 389,917 € |
| Cena bez DPH: | 315,049 € |
| Cena s DPH | 381,210 € |