





| Kód produktu: | URK03B00A4-SETGREY |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,88 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | S kapsami |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 378 mm |
| Šířka: | 135 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 10 x A4 |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 47,652 € | 57,659 € | ||
| 10 + | 45,264 € | 54,769 € | ||
| 20 + | 42,875 € | 51,879 € | ||
| 50 + | 40,980 € | 49,586 € |
Nástěnný černý kovový listovací držák s 10 šedými kapsami A4 na výšku. Díky oboustranným kapsám lze zobrazit 20 stran na jednom místě. Informace jsou vždy dobře přístupné.
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 22,982 € |
| Cena s DPH | 27,808 € |
| Cena bez DPH: | 22,982 € |
| Cena s DPH | 27,808 € |
| Cena bez DPH: | 22,982 € |
| Cena s DPH | 27,808 € |
| Cena bez DPH: | 47,652 € |
| Cena s DPH | 57,659 € |
| Cena bez DPH: | 24,753 € |
| Cena s DPH | 29,951 € |
| Cena bez DPH: | 55,313 € |
| Cena s DPH | 66,929 € |
| Cena bez DPH: | 32,290 € |
| Cena s DPH | 39,071 € |
| Cena bez DPH: | 28,089 € |
| Cena s DPH | 33,988 € |
| Cena bez DPH: | 56,878 € |
| Cena s DPH | 68,822 € |
| Cena bez DPH: | 51,977 € |
| Cena s DPH | 62,892 € |
| Cena bez DPH: | 55,313 € |
| Cena s DPH | 66,929 € |
| Cena bez DPH: | 69,563 € |
| Cena s DPH | 84,172 € |
| Cena bez DPH: | 50,783 € |
| Cena s DPH | 61,447 € |
| Cena bez DPH: | 28,089 € |
| Cena s DPH | 33,988 € |
| Cena bez DPH: | 43,369 € |
| Cena s DPH | 52,477 € |