







| Kód produktu: | URK03N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 29,741 € |
| Cena bez DPH: | 24,579 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 16 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Bez kapes |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 378 mm |
| Šířka: | 135 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 24,579 € | 29,741 € | ||
| 10 + | 23,348 € | 28,252 € | ||
| 20 + | 22,117 € | 26,762 € | ||
| 50 + | 21,133 € | 25,570 € |
Nástěnný stříbrný kovový listovací držák na 10 A4 kapes (kapsy nejsou součástí, lze dokoupit). Díky oboustranným kapsám lze zobrazit 20 stran na jednom místě. Informace jsou vždy dobře přístupné.
| Cena bez DPH: | 22,897 € |
| Cena s DPH | 27,705 € |
| Cena bez DPH: | 22,897 € |
| Cena s DPH | 27,705 € |
| Cena bez DPH: | 22,897 € |
| Cena s DPH | 27,705 € |
| Cena bez DPH: | 27,985 € |
| Cena s DPH | 33,862 € |
| Cena bez DPH: | 55,109 € |
| Cena s DPH | 66,682 € |
| Cena bez DPH: | 32,171 € |
| Cena s DPH | 38,927 € |
| Cena bez DPH: | 24,579 € |
| Cena s DPH | 29,741 € |
| Cena bez DPH: | 80,837 € |
| Cena s DPH | 97,813 € |
| Cena bez DPH: | 47,476 € |
| Cena s DPH | 57,446 € |
| Cena bez DPH: | 47,476 € |
| Cena s DPH | 57,446 € |
| Cena bez DPH: | 27,698 € |
| Cena s DPH | 33,515 € |
| Cena bez DPH: | 19,737 € |
| Cena s DPH | 23,882 € |
| Cena bez DPH: | 108,699 € |
| Cena s DPH | 131,526 € |
| Cena bez DPH: | 43,209 € |
| Cena s DPH | 52,283 € |
| Cena bez DPH: | 24,661 € |
| Cena s DPH | 29,840 € |