


| Kód produktu: | CHBBL50x60 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 36,621 € |
| Cena bez DPH: | 30,266 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 119 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,8 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 420x520 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 30,266 € | 36,621 € | ||
| 10 + | 28,742 € | 34,778 € | ||
| 20 + | 27,218 € | 32,934 € | ||
| 50 + | 26,024 € | 31,489 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 50x60cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,826 € |
| Cena s DPH | 94,169 € |
| Cena bez DPH: | 95,450 € |
| Cena s DPH | 115,494 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 89,561 € |
| Cena s DPH | 108,369 € |
| Cena bez DPH: | 30,224 € |
| Cena s DPH | 36,572 € |
| Cena bez DPH: | 13,918 € |
| Cena s DPH | 16,841 € |
| Cena bez DPH: | 16,924 € |
| Cena s DPH | 20,478 € |
| Cena bez DPH: | 34,589 € |
| Cena s DPH | 41,853 € |
| Cena bez DPH: | 20,465 € |
| Cena s DPH | 24,763 € |
| Cena bez DPH: | 115,792 € |
| Cena s DPH | 140,108 € |
| Cena bez DPH: | 8,153 € |
| Cena s DPH | 9,865 € |
| Cena bez DPH: | 40,931 € |
| Cena s DPH | 49,526 € |
| Cena bez DPH: | 23,471 € |
| Cena s DPH | 28,400 € |
| Cena bez DPH: | 15,853 € |
| Cena s DPH | 19,183 € |
| Cena bez DPH: | 50,772 € |
| Cena s DPH | 61,434 € |
| Cena bez DPH: | 74,655 € |
| Cena s DPH | 90,333 € |
| Cena bez DPH: | 4,200 € |
| Cena s DPH | 5,082 € |
| Cena bez DPH: | 83,097 € |
| Cena s DPH | 100,547 € |
| Cena bez DPH: | 47,931 € |
| Cena s DPH | 57,996 € |
| Cena bez DPH: | 37,595 € |
| Cena s DPH | 45,490 € |
| Cena bez DPH: | 14,330 € |
| Cena s DPH | 17,339 € |