


| Kód produktu: | CHBBL30x40 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,847 € |
| Cena bez DPH: | 18,055 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 192 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 220x320 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,055 € | 21,847 € | ||
| 10 + | 17,152 € | 20,754 € | ||
| 20 + | 16,249 € | 19,662 € | ||
| 50 + | 15,511 € | 18,768 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 30x40cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,554 € |
| Cena s DPH | 93,841 € |
| Cena bez DPH: | 91,916 € |
| Cena s DPH | 111,219 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 89,249 € |
| Cena s DPH | 107,991 € |
| Cena bez DPH: | 30,119 € |
| Cena s DPH | 36,444 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 16,865 € |
| Cena s DPH | 20,407 € |
| Cena bez DPH: | 34,469 € |
| Cena s DPH | 41,707 € |
| Cena bez DPH: | 20,394 € |
| Cena s DPH | 24,677 € |
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 236,028 € |
| Cena s DPH | 285,594 € |
| Cena bez DPH: | 26,508 € |
| Cena s DPH | 32,075 € |
| Cena bez DPH: | 117,275 € |
| Cena s DPH | 141,903 € |
| Cena bez DPH: | 11,284 € |
| Cena s DPH | 13,654 € |
| Cena bez DPH: | 130,570 € |
| Cena s DPH | 157,990 € |
| Cena bez DPH: | 191,793 € |
| Cena s DPH | 232,070 € |
| Cena bez DPH: | 317,357 € |
| Cena s DPH | 384,002 € |
| Cena bez DPH: | 129,421 € |
| Cena s DPH | 156,600 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| Cena s DPH | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 84,776 € |
| Cena s DPH | 102,579 € |
| Cena bez DPH: | 50,595 € |
| Cena s DPH | 61,220 € |