

| Kód produktu: | 174307 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 140,218 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,425 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 163 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A5 |
| Cena bez DPH: | 71,502 € |
| Cena s DPH | 86,517 € |
| Cena bez DPH: | 50,380 € |
| Cena s DPH | 60,960 € |
| Cena bez DPH: | 101,130 € |
| Cena s DPH | 122,367 € |
| Cena bez DPH: | 55,476 € |
| Cena s DPH | 67,126 € |
| Cena bez DPH: | 144,894 € |
| Cena s DPH | 175,322 € |
| Cena bez DPH: | 57,325 € |
| Cena s DPH | 69,363 € |
| Cena bez DPH: | 94,185 € |
| Cena s DPH | 113,964 € |
| Cena bez DPH: | 10,479 € |
| Cena s DPH | 12,679 € |
| Cena bez DPH: | 103,965 € |
| Cena s DPH | 125,798 € |
| Cena bez DPH: | 5,548 € |
| Cena s DPH | 6,713 € |
| Cena bez DPH: | 10,479 € |
| Cena s DPH | 12,679 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| Cena s DPH | 140,218 € |