| Kód produktu: | 174507 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,885 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 225 mm |
| Šířka: | 311 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 119,745 € |
| Cena s DPH | 144,892 € |
| Cena bez DPH: | 75,575 € |
| Cena s DPH | 91,445 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 50,328 € |
| Cena s DPH | 60,897 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 94,089 € |
| Cena s DPH | 113,847 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 100,041 € |
| Cena s DPH | 121,050 € |
| Cena bez DPH: | 57,266 € |
| Cena s DPH | 69,292 € |
| Cena bez DPH: | 50,328 € |
| Cena s DPH | 60,897 € |
| Cena bez DPH: | 68,760 € |
| Cena s DPH | 83,200 € |