







| Kód produktu: | 187519 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 12,705 € |
| Cena bez DPH: | 10,500 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,190 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Hloubka: | 303 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Výstrčka |
| Provedení: | Magnetické |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,500 € | 12,705 € | ||
| 10 + | 9,965 € | 12,058 € | ||
| 20 + | 9,471 € | 11,460 € | ||
| 50 + | 9,018 € | 10,912 € |
Magnetická cedulka z průhledné tvrdé PET fólie s magnetickými proužky - Výstrčka A4 na Šířku
| Cena bez DPH: | 145,193 € |
| Cena s DPH | 175,683 € |
| Cena bez DPH: | 68,973 € |
| Cena s DPH | 83,457 € |
| Cena bez DPH: | 55,590 € |
| Cena s DPH | 67,264 € |
| Cena bez DPH: | 116,121 € |
| Cena s DPH | 140,506 € |
| Cena bez DPH: | 120,115 € |
| Cena s DPH | 145,340 € |
| Cena bez DPH: | 87,214 € |
| Cena s DPH | 105,529 € |
| Cena bez DPH: | 104,180 € |
| Cena s DPH | 126,057 € |
| Cena bez DPH: | 7,412 € |
| Cena s DPH | 8,968 € |
| Cena bez DPH: | 75,808 € |
| Cena s DPH | 91,728 € |
| Cena bez DPH: | 116,121 € |
| Cena s DPH | 140,506 € |
| Cena bez DPH: | 52,996 € |
| Cena s DPH | 64,125 € |
| Cena bez DPH: | 94,379 € |
| Cena s DPH | 114,199 € |