






| Kód produktu: | PLED70x100G30D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 449,030 € |
| Cena bez DPH: | 371,099 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 11,3 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 685x985 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1034 mm |
| Šířka: | 734 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 371,099 € | 449,030 € | ||
| 5 + | 352,532 € | 426,564 € | ||
| 10 + | 333,965 € | 404,097 € | ||
| 20 + | 319,144 € | 386,164 € |
LED Světelný panel na plakáty - Posterlight na plakát formátu B1 (700x1000mm) oboustranný
Plakátový rám prosvětlený LED diodami prostřednictvím nejnovější DSE technologie. Je určen pro oboustrannou prezentaci plakátů a zaručující vzájemnou neprůsvitnost plakátů mechanickým oddělením. Díky LED diodám v hraně rámu a unikátní technologii DSE šetří až 70% energie oproti standardním rámům. Dlouhá životnost světelného zdroje. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.
Světelný rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru a lze jej zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Světelný zdroj: LED
Spotřeba energie: 32,8 W
Délka přívodní šňůry: 2000 mm
| Cena bez DPH: | 22,190 € |
| Cena s DPH | 26,850 € |
| Cena bez DPH: | 17,126 € |
| Cena s DPH | 20,723 € |
| Cena bez DPH: | 345,945 € |
| Cena s DPH | 418,593 € |
| Cena bez DPH: | 163,730 € |
| Cena s DPH | 198,113 € |
| Cena bez DPH: | 108,646 € |
| Cena s DPH | 131,461 € |
| Cena bez DPH: | 323,590 € |
| Cena s DPH | 391,544 € |
| Cena bez DPH: | 258,172 € |
| Cena s DPH | 312,388 € |
| Cena bez DPH: | 378,633 € |
| Cena s DPH | 458,146 € |
| Cena bez DPH: | 118,238 € |
| Cena s DPH | 143,068 € |
| Cena bez DPH: | 248,127 € |
| Cena s DPH | 300,233 € |
| Cena bez DPH: | 89,996 € |
| Cena s DPH | 108,895 € |
| Cena bez DPH: | 315,150 € |
| Cena s DPH | 381,332 € |
| Cena bez DPH: | 135,982 € |
| Cena s DPH | 164,538 € |
| Cena bez DPH: | 329,765 € |
| Cena s DPH | 399,016 € |