



| Kód produktu: | PLEDEA0G19 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 509,780 € |
| Cena bez DPH: | 421,305 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 55 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 816x1164 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1206 mm |
| Šířka: | 856 mm |
| Hloubka: | 19 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 421,305 € | 509,780 € | ||
| 5 + | 400,205 € | 484,248 € | ||
| 10 + | 379,146 € | 458,767 € | ||
| 20 + | 362,315 € | 438,401 € |
| Cena bez DPH: | 328,818 € |
| Cena s DPH | 397,869 € |
| Cena bez DPH: | 257,430 € |
| Cena s DPH | 311,491 € |
| Cena bez DPH: | 370,033 € |
| Cena s DPH | 447,740 € |
| Cena bez DPH: | 314,245 € |
| Cena s DPH | 380,236 € |
| Cena bez DPH: | 135,591 € |
| Cena s DPH | 164,065 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 377,545 € |
| Cena s DPH | 456,830 € |
| Cena bez DPH: | 344,951 € |
| Cena s DPH | 417,390 € |
| Cena bez DPH: | 108,333 € |
| Cena s DPH | 131,083 € |
| Cena bez DPH: | 89,737 € |
| Cena s DPH | 108,582 € |
| Cena bez DPH: | 117,898 € |
| Cena s DPH | 142,657 € |
| Cena bez DPH: | 322,660 € |
| Cena s DPH | 390,419 € |