







| Kód produktu: | PLEDA2G30 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 164,133 € |
| Cena bez DPH: | 135,647 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 50 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 405x579 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 628 mm |
| Šířka: | 454 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 135,647 € | 164,133 € | ||
| 5 + | 128,871 € | 155,933 € | ||
| 10 + | 122,094 € | 147,734 € | ||
| 20 + | 116,674 € | 141,175 € |
LED Světelný panel na plakáty - Posterlight na plakát formátu A2 (420x594mm)
Ultratenký design LED boxu se zaklapávacím systémem pro snadnou výměnu plakátů. Díky LED diodám v hraně rámu a unikátní technologii DSE šetří až 70% energie oproti standardním rámům. Dlouhá životnost světelného zdroje. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.
Světelný rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru a lze jej zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Světelný zdroj: LED
Spotřeba energie: 5,0 W
Délka přívodní šňůry: 2000 mm
| Cena bez DPH: | 7,967 € |
| Cena s DPH | 9,640 € |
| Cena bez DPH: | 108,378 € |
| Cena s DPH | 131,137 € |
| Cena bez DPH: | 89,774 € |
| Cena s DPH | 108,627 € |
| Cena bez DPH: | 421,478 € |
| Cena s DPH | 509,989 € |
| Cena bez DPH: | 257,536 € |
| Cena s DPH | 311,618 € |
| Cena bez DPH: | 322,793 € |
| Cena s DPH | 390,579 € |
| Cena bez DPH: | 247,515 € |
| Cena s DPH | 299,494 € |
| Cena bez DPH: | 117,947 € |
| Cena s DPH | 142,715 € |
| Cena bez DPH: | 328,953 € |
| Cena s DPH | 398,033 € |
| Cena bez DPH: | 370,185 € |
| Cena s DPH | 447,924 € |
| Cena bez DPH: | 314,374 € |
| Cena s DPH | 380,392 € |
| Cena bez DPH: | 163,326 € |
| Cena s DPH | 197,625 € |
| Cena bez DPH: | 345,092 € |
| Cena s DPH | 417,562 € |