



| Kód produktu: | CHBELB50x60 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 30,573 € |
| Cena bez DPH: | 25,267 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 92 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 420x520 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 25,267 € | 30,573 € | ||
| 10 + | 23,995 € | 29,034 € | ||
| 20 + | 22,765 € | 27,545 € | ||
| 50 + | 21,739 € | 26,304 € |
| Cena bez DPH: | 77,523 € |
| Cena s DPH | 93,802 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 95,078 € |
| Cena s DPH | 115,044 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 89,212 € |
| Cena s DPH | 107,947 € |
| Cena bez DPH: | 30,107 € |
| Cena s DPH | 36,429 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 16,858 € |
| Cena s DPH | 20,398 € |
| Cena bez DPH: | 34,454 € |
| Cena s DPH | 41,690 € |
| Cena bez DPH: | 20,386 € |
| Cena s DPH | 24,667 € |
| Cena bez DPH: | 35,398 € |
| Cena s DPH | 42,831 € |
| Cena bez DPH: | 43,109 € |
| Cena s DPH | 52,162 € |
| Cena bez DPH: | 25,267 € |
| Cena s DPH | 30,573 € |
| Cena bez DPH: | 35,398 € |
| Cena s DPH | 42,831 € |
| Cena bez DPH: | 43,109 € |
| Cena s DPH | 52,162 € |
| Cena bez DPH: | 43,109 € |
| Cena s DPH | 52,162 € |
| Cena bez DPH: | 35,398 € |
| Cena s DPH | 42,831 € |
| Cena bez DPH: | 25,267 € |
| Cena s DPH | 30,573 € |